tr en

Kayseri Freeletics

Modern dünyada spor yapmak için yeterli zamana sahip olunmaması, en önemli problemlerin başında geliyor.  Spor salonlarına gitmek için yeterli zamana sahip olmayanlar için çeşitli alternatifler sunuluyor. Bu alternatifler arasında en çok kullanılan yöntemlerin başını ise kişinin istediği zaman istediği yerde antrenman yapabilmesine olanak sağlayan mobil fitness uygulamaları çekiyor.

Dünyanın en popüler mobil fitness uygulamalarından biri olan Freeletics, dikkat çekiyor. Cep telefonunuza yükleyebileceğiniz Freeletics antrenman programı ile yaşam tarzınıza uygun etkili ve motivasyon odaklı antrenmanlar yapabilirsiniz. Kişisel özelliklere göre yapılandırılan egzersiz programı, akıllı telefonlarda çalıştırılabiliyor. Her yaş ve her seviyeye uygun olarak tasarlanan antrenman programlarının en büyük artısı, kullanıcının her yerde ve istediği her an egzersiz yapabilmesine fırsat tanıyor. Kişinin fit bit vücut için koyduğu hedeflere ulaşmasını kolaylaştıran Freeletics antrenman programları, fiziksel ve zihinsel olarak kişisel potansiyelin keşfedilmesine yardımcı oluyor.

Alman kökenli bir uygulama olan Freeletics, Türkçe seçeneği sayesinde dünya çapında hızla yayılarak kişilerin daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmelerini destekliyor. Herkesin daha sağlıklı ve daha fit bir yaşama sahip olabileceğini kanıtlamak için hazırlanan program, kişilerin hedeflerine ulaşabilmek için atacakları ilk adımın en büyük destekçisi hâline geliyor.

tr en
×